Загрузка...

Галогеновані та негалогеновані

На сьогоднішній день велика частина того, щоб було створено людиною, вважається небезпечним не просто для навколишнього середовища, але і для самих людей. У сфері ремонту та будівництва без розчинників обійтися практично неможливо. Але якщо вчасно не провести їх утилізацію  то відходи здатні завдати непоправної шкоди екології і людському здоров'ю.

У більшості випадків утилізація органічних галогенованих та негалогенованих розчинників, а також їх сумішей здійснюється за допомогою методики спалювання в спеціалізованих печах. Однак, як показує сучасна практика, далеко не всі з перерахованих вище матеріалів здатні бути безслідно знищеними цим способом. Існує альтернативна технологія, що складається з декількох стадій:

  • ретельне дослідження відходів органічних галогенованих та негалогенованих розчинників, а також сумішей, що дозволяє вибрати варіант для конкретної попередньої підготовки. На цій же стадії здійснюється поглинання рідких елементів і нейтралізація затверджувачів з сильнолужною або сильнокислотою реакцією;
  • разом з тарою відходи подрібнюють у спеціалізованій дробарці і розміщують у герметичні контейнери;
  • далі відходи змішуються в в конкретному співвідношенні.

У підсумку виходять добавки для отримання цементу. Представлена ​​технологія утилізації вважається в наш час найбільш ефективною, оптимальною і абсолютно безвідходною.

Наверх