Загрузка...

Непридатні агрохімікати

Хімічні речовини не одне десятиліття використовуються в агропромисловій галузі.

Пестициди - речовини, які мають високу біологічну активність, спрямованої на знищення шкідливих живих об'єктів.

За останнє десятиліття споживання пестицидів зросла на 500%, існує кілька різновидів пестицидів: інсектициди, гербіциди та фунгіциди. Всього набирається близько 5 000 видів. Незважаючи на те, що тільки 10% з 35000 застосовуваних з 1945 року пестицидів були протестовані на токсичність для людини, дані цих тестів змушують дуже сильно задуматися.

В Україні існує велика проблема непридатних пестицидів і агрохімікатів, запаси яких залишилися у нас у величезних кількостях ще з часів Радянського Союзу. За офіційними даними Міністерства екології та природних ресурсів України в країні накопичено більше 20000 тонн непридатних та заборонених до застосування пестицидів і агрохімікатів велика частина з яких, зберігається в напівзруйнованих і непридатних для складування приміщеннях з порушеною упаковкою.

Всі ці речовини отруйні і містять у своєму складі такі токсичні компоненти як органічні сполуки хлору, фосфору, солі міді, заліза, ртуті, миш'яку. Вони не тільки згубно впливають на навколишній світ і природу, а й на саму людину.

"ЕКОГРІНЛАЙН" використовує найкращий спосіб знищення непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів, а також тари від них - спалювання у високотемпературних (1100 oC ) печах з чотириступеневою системою очищення газів, що відходять.

Встановлена ​​потужність - 1000 тонн на рік.

Наверх