Загрузка...

Розчини кислот і луги

Ні для кого не секрет, що сучасні промислові компанії виробляють величезну кількість хімічних кислот , а для людини вони являють саму серйозну небезпеку.

Утилізація відходів розчинів кислот або їх підстав - це дуже складне і небезпечне справу, адже при цьому цілком можуть утворюватися самі різні з'єднання: водень, солі, вода.

Крім того на цей процес впливає стан довкілля, температура, вихідний склад речовин, тиск - це все робить утилізацію складним завданням, що вимагає наявності фахівців, спеціальної техніки та дотримання всіх заходів безпеки.

Кислоти застосовуються на сьогоднішній день у виробництві барвників, хімічних волокон, а також текстильної, нафтової, шкіряної і безліччю інших промисловостей.

У свою чергу неправильне проведення цього процесу, наприклад, скидання відходів у каналізацію або ж складування може призвести до незворотних наслідків, а саме шкоді людині та навколишньому середовищу. Також важливо розрізняти види кислот і ні в якому разі не змішувати їх, адже це дуже небезпечно.

Утилізація відбувається або шляхом їх нейтралізації на спеціальній станції нейтралізації кислот і лугу.

Встановлена ​​потужність - 5000 тонн на рік.

Наверх