Загрузка...

Про нас

         ТОВ "ЕКОГРІНЛАЙН" входить до складу  Українського екологічного Консорціуму, який об'єднує ряд підприємств, працюючих  у сфері поводження з усіма видами відходів, що утворюються на території України.

        Головним завданням Консорціуму є діяльність, пов'язана із збиранням, транспортуванням, сортуванням, зберіганням та утилізацією відходів 1-4 класу небезпеки, а також переробкою вторинної сировини.

        Для переробки відходів, як вторинної сировини - залучаються підприємства "Українського виробничо-екологічного об'єднання" УКРВТОРМА ", яке входить до складу Консорциуму. Вони виробляють картон, туалетний папір, поліетиленові труби, ящики, широкий асортимент виробів із вторинних полімерних матеріалів, пластівці з ПЕТ- пляшок та інш.

        Усі спеціалізовані підприємства, які входять до складу Консорциуму - мають ліцензії Міністерство екології та природних ресурсів України на збір, заготівлю вторинної сировини, на операції у сфері поводження з небезпечними відходами. Окремі підприємства мають ліцензії Мінпромполітики України на заготівлю та переробку брухту чорних і кольорових металів.

        У 2012 році підприємствами, які входять до складу Консорциуму, було зібрано і перероблено, або утилізовано понад 720 тисяч тонн відходів.

        У нас багато екологічних проектів, і ми поступово втілюємо їх у життя ...

 

Наверх